Agnieszka Grzelak spotkała swoją idolkę!

Agnieszka Grzelak spotkała swoją idolkę!

Podróże nie tylko uczą i łagodzą obyczaje – podróże także łączą ludzi, którzy podzielają właśnie to a nie inne hobby. Jeśli więc spotykamy kogoś, kto dzieli naszą podróżniczą pasję, po prostu musimy z nim o tym porozmawiać – a co dopiero wtedy, gdy spotykamy taki podróżniczy autorytet jakim jest Martyna Wojciechowska! Okazję do porozmawiania z Martyną miała ostatnio Agnieszka Grzelak, jedna z polskich Youtuberek beauty & lifestyle – jesteście ciekawi jak przebiegła ta rozmowa?


Snapowicze z pewnością widzieli relację Agi z imprezy promującą pewną markę organicznych kosmetyków. Choć początkowo relacja nie wydawała się zbyt emocjonująca to sytuacja ta zmieniła się w momencie, gdy YouTuberka zobaczyła przy mikrofonie…Martynę Wojciechowską. Jak się okazało znana podróżniczka i fotografka stanowi dla niej niezaprzeczalny autorytet i jest jej inspiracją do podróżowania. A dobrze wiemy jak ważną rolę w życiu Agnieszki odgrywają podróże. Pamiętacie jej przygotowania do wyjazdu do Nowej Zelandii i jej rozpacz w momencie, gdy nie udało jej się wylecieć? Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Jak Aga zareagowała na widok Martyny? Trzeba przyznać, że pomimo swojej pewności siebie wyglądała ona na niezwykle poruszoną i zdenerwowaną. Jest to jednak całkowicie zrozumiałe – nie co dzień i nie na każdym rogu spotyka się swój autorytet. Jednak po kilku przepełnionych stresem snapach YouTuberka zebrała się w sobie i podeszła do Martyny. Jak się okazało, rozmowa przebiegła bardzo miło, a samą Martynę Aga określiła jako „bardzo ciepłą, otwartą osobę”. Spotkanie z podróżniczką nazywa ona  natomiast „spełnieniem marzenia”. Definiuje ona również swoje kolejne marzenie życiowe – wystąpić w Travel Channel. Kto wie -  może i to marzenie się ziści?Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl