Agnieszka Grzelak za Thorka na Żeglarskich Mistrzostwach Polski YouTuberów!

Agnieszka Grzelak za Thorka na Żeglarskich Mistrzostwach Polski YouTuberów!

Kolejna, trzecia już edycja Żeglarskich Mistrzostw Polski YouTuberów zbliża się wielkimi krokami, zatem całkiem niedawno mogliśmy dowiedzieć się w jakim składzie wystąpią drużyny, biorące udział w tegorocznych Regatach. Więcej na ten temat możecie znaleźć TUTAJ. W składzie jednego z teamów zaszły jednak nieoczekiwane zmiany, sami zobaczcie jakie!
Już 13 maja w Węgorzewie po raz trzeci, odkąd powstał pomysł zorganizowania kultowych Regat YouTuberów będziemy mogli obserwować żeglarskie zmagania 13 YouTube'owych ekip. Wśród nich znalazły się osoby, które pojawiały się już w poprzednich dwóch edycjach i nawet zajmowały w nich czołowe pozycje, ale nie tylko, gdyż aby uatrakcyjnić wydarzenie zaproszeni zostali nowi YouTuberzy, dla których takie Regaty mogą okazać się trudnym orzechem do zgryzienia. Walka na pewno będzie zacięta.Wśród wszystkich drużyn znalazła się zapewne doskonale Wam znana ekipa Terefere w składzie: JDabrowsky, Kiślu, Thorek, Smav i SKKF. Dziś jednak na fanpage Regaty YouTuberów zostaliśmy poinformowani o małym transferze uczestników. Mianowicie w zamian za Thorka, na jego pozycji pojawi się Agnieszka Grzelak Vlog. YouTuberka ma bardzo dobry kontakt z całą ekipą Terefere, więc ta zmiana zdecydowanie nie utrudni im współpracy, a wręcz przeciwnie, być może w załodze przyda się kobieca pomoc.Póki co nie posiadamy informacji dlaczego zaszła taka zmiana. Nawet sama Agnieszka ani Thor nie wypowiedzieli się w tej kwestii. Jeśli jednak dowiemy się czegoś więcej w tym temacie artykuł zostanie edytowany i damy Wam o tym znać!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.