Superman czy Hulk? YouTuber odpowiada, kto by wygrał

Superman czy Hulk? YouTuber odpowiada, kto by wygrał

Wszyscy fani superbohaterów ze stajni Marvela śmiało mogą uznać Adwe za jednego z herosów. To, w jaki sposób opowiada on o uwielbianym przez wielu uniwersum i jakich tematów się podejmuje, zasługuje na uznanie. Bo naprawdę trzeba mieć jakieś nadprzyrodzone zdolności, żeby podjąć się odpowiedzi na pytanie: Hulk czy Superman?


Adwe spróbował odpowiedzieć na to pytanie, posługując się historiami zawartymi w komiksach oraz podcastem z Gregiem Pakiem, czyli scenarzysty komiksów z Supermanem oraz Hulkiem. Pomogła mu w tym oczywiście jego rozległa wiedza.


Wszystko to zostało podane przez YouTubera w bardzo atrakcyjnej formie i z merytorycznym komentarzem. Sama odpowiedź na pytanie zawarte w filmie jest zaskakująca.

Bardzo się cieszymy, że YouTube w dalszym ciągu jest miejscem, w którym pojawiają się wartościowe filmy, tworzone z pasji, a nie tylko dla posłuchu i dźwięku donejtów. Dopóki takie filmy będą się pojawiać, to nie mamy się o co martwić, bo to znaczy, że ludzie jeszcze nie zapomnieli, do czego służy YouTube.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.