Zmarł Adolf Kudliński. Był najsłynniejszym polskim preppersem na YouTube

Zmarł Adolf Kudliński. Był najsłynniejszym polskim preppersem na YouTube

Informację o śmierci Adolfa Kudlińskiego podał dziś portal "Echo Dnia". Najpopularniejszy polski preppers na polskim YouTube zmarł w nocy z soboty na niedzielę we wsi Orzechówka (woj. świętokrzyskie).


Pan Adolf od wielu lat zajmował się surwiwalem na swoim kanale YouTube, a jego materiały oglądały dziesiątki tysięcy ludzi. Mężczyzna przedstawiał m.in. w jaki sposób wykorzystać to co daje nam natura, aby przeżyć w trudnych warunkach. Jego kanał subskrybowało ponad 260 tysięcy osób.

Syn z rodziną podzielił się informacją publikując film na kanale i pisząc: Z głębokim smutkiem przekazuje państwu informacje o śmierci mojego ojca Adolfa Kudlińskiego. Stało się to nagle. Wszyscy jesteśmy zrozpaczeni.Mimo wielkiego zainteresowania osobą Adolfa Kudlińskiego, w marcu tego roku jego postać wzbudziła spore kontrowersje. Preppers został skazany bowiem na pół roku więzienia za nawoływanie do nienawiści na tle etnicznym. Do tej pory nie podano, co było przyczyną jego śmierci. Adolf Kudliński miał 69 lat. Przekazujemy wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim zmarłego.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.