AdBuster karmi psiaki z pomocą polskich szkół!

AdBuster karmi psiaki z pomocą polskich szkół!

Zawsze miło jest usłyszeć, że jakiś twórca internetowy angażuje się w akcje charytatywne. Jednym z takich twórców jest Marek Hoffman znany szerzej jako AdBuster, który postanowił wyjść z inicjatywą akcji zbierania karmy dla głodnych psów w schroniskach.


Akcja została zorganizowana z okazji 2 tysięcy (na ten moment ma ich już prawie 2,5!) followersów na Instagramie psa AdBustera - pudla Puddinga. Zbiórka trwa w polskich szkołach od 23 października, a zakończy się 24 listopada. Wstępny cel to 2000 kilogramów karmy, lecz nikt nie będzie miał nic przeciwko, jeśli zbierze się jej znacznie więcej. Szkołę, która zbierze najwięcej pożywienia dla psów, po akcji odwiedzi osobiście sam AdBuster - oczywiście ze swoim psim pupilem. Już teraz w komentarzach słychać głosy, że sporo placówek ma zamiar przyłączyć się do akcji.
Oczywiście liczymy, że akcja przyniesie jak największe owoce i pod koniec listopada będzie można mówić o naprawdę ogromnej ilości zebranej karmy, która trafi do najbardziej potrzebujących psiaków. Samemu Markowi życzymy powodzenia w tej akcji. Trzymamy kciuki!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.