AdBuster z nową serią na kanale!

AdBuster z nową serią na kanale!

AdBuster wciąż zaskakuje nas ciekawymi pomysłami na filmy, w których sprawdza słuszność reklam oraz testuje jakość wybranych produktów. W ostatnim odcinku, Marek zapowiedział nadejście nowej, bardziej zwariowanej serii materiałów.


Dziś na kanale AdBustera pojawił się pierwszy odcinek nowej serii pt. "Zwariowane Labolatorium AdBunia". Seria filmów została zapowiedziana przy okazji ostatniego odcinka, w którym YouTuber m.in. sprawdzał wytrzymałość kłódki na temperaturę. Dziś w 5-minutowym materiale, Marek postanowił sprawdzić natomiast, co stanie się z puszkami z różną zawartością po przyłożeniu do nich palnika butanowego. W opisie filmu, twórca pisze:
Witojcie w pierwszej odsłonie Zwariowanego Labolatorium AdBunia, które jest ZWARIOWANE. Zaczynamy powoli. Od próby Ognia i Miecza.

Sprawdźcie sami i pamiętajcie, aby nie powtarzać tego w domu!Co sądzicie o tym materiale? Czekacie na kolejne odcinki z laboratorium AdBunia?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.