AdBuster został wicemistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu!

AdBuster został wicemistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu!

Wszyscy znają AdBuster'a głównie z kanału poświęconego testowaniu najróżniejszych produktów i sprawdzaniu ich jakości. Twórca prowadzi także drugi kanał, na którym zobaczyć można zmagania Marka w sportowym świecie. YouTuber jest zdobywcą wielu wyróżnień, a wczoraj na jego konto trafił kolejny sukces. 


Popis Marka przed większą publicznością mogliśmy oglądać kilka tygodni temu podczas Fame MMA 2, gdzie twórca pokonując Dawida Ozdobę, wygrał swoją walkę. Nie był to jednak pierwszy tego typu wyczyn twórcy, który sukcesy związane ze sztukami walki miał na swoim koncie już znacznie wcześniej.

Wczoraj AdBuster pochwalił się kolejnym osiągnięciem - tym razem w brazylijskim jiu-jitsu. Twórca został  wicemistrzem Polski w swojej kategorii. Na swoim fanpage'u poświęconym swojej kolejnej pasji Marek przyznał, że tytuł przyszedł z niemałym trudem, a przeciwności losu wskazywały na to, że nie uda mu się wystartować. Okazało się jednak, że zmartwienia były całkowicie niepotrzebne, a twórca może cieszyć się teraz z naprawdę sporego sukcesu! Gratulujemy i czekamy na relację z wydarzenia.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.