AdBuster przeprowadził konfrontację filmu Z Dupy!

AdBuster przeprowadził konfrontację filmu Z Dupy!

Kolejna, zwykła konfrontacja na kanale „ AdBuster ” nie byłaby dla Was zapewne wielkim zaskoczeniem. Tym razem jednak twórca nie sprawdza prawdziwości reklamy konkretnego produktu, ale pod lupę bierze niedawny materiał Człowieka Wargi. Dokładnie analizuje poszczególne sceny z filmu przedstawiającego 46 rzeczy, które wkurzają nas wszystkich na Helu, zachowując przy tym dozę humoru i lekkie podejście do tematu.


Maciej Dąbrowski i Marek Hoffmann współpracowali ze sobą już nie raz. Widzieliśmy ich razem w kilku produkcjach, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem widzów. Dlatego nic dziwnego, że do swojej pierwszej konfrontacji filmu w serwisie YouTube, AdBuster wybrał akurat materiał tego twórcy. Człowiek Warga od dawna prowadzi na swoim kanale serię, w której doszukuje się najmniejszych mankamentów w różnych miejscowościach w Polsce i pokazuje, jak bardzo potrafią być dla nas denerwujące. Wszystko oczywiście w formie satyry. Oto produkcja, którą AdBuster postanowił skonfrontować z rzeczywistością.
Nic dziwnego, że to właśnie ten materiał zmusił Marka do działania, ponieważ, jak sam przyznał, Hel jest ostatnio jego ulubionym miejscem w Polsce. W takiej sytuacji nie mógł się powstrzymać od nagrania materiału, w którym jak najskuteczniej starałby się bronić swojego ukochanego polskiego kawałka ziemi. Z niektórymi przemyśleniami Maćka musiał się niestety zgodzić, ale jak wiadomo, każda konfrontacja potrafi zaskoczyć.
Cały film AdBuster nagrywał oczywiście podczas pobytu na Helu. Dzięki temu był w stanie udowodnić m.in. to, że wcale nie jest tak trudno znaleźć tam bunkry z okresu II wojny światowej, które w rzeczywistości bardzo rzucają się w oczy oraz fakt, że bardzo ciężko, dla odmiany, zgubić się w drodze na Hel, ponieważ przez wiele kilometrów wystarczy jechać prosto przed siebie. Przyznał za to, że w stronę Helu rzeczywiście nie prowadzi żadna autostrada oraz potwierdził, że wiatr w tamtym miejscu towarzyszy nam praktycznie przez cały czas. Dodatkowo przedstawił nam parę własnych obserwacji oraz zabawnych faktów na temat tego nadmorskiego miasta.


A jak Wam podoba się tego typu konfrontacja helska? Koniecznie wyrażajcie swoje opinie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl