AdBuster ogląda swoje stare filmy na 5-lecie kanału!

AdBuster ogląda swoje stare filmy na 5-lecie kanału!

Przeglądając własne posty czy zdjęcia na portalach społecznościowych opublikowane kilka lat temu pewnie nie raz wybuchliście śmiechem i pomyśleliście o tym, jak takie coś mogło ujrzeć światło dzienne. Podobne sytuacje przeżywają z pewnością twórcy internetowi, którzy postanawiają powspominać "stare czasy", pooglądać filmy wrzucone przez siebie jakiś czas temu i porównać jaką drogę przeszli od tamtego momentu. AdBuster z okazji 5-lecia kanału zdecydował się właśnie na taką sentymentalną podróż.


To jednak nie jedyny twórca, który w ostatnim czasie opublikował materiał, na którym przegląda swoje pierwsze filmy. Takie klipy nagrali m.in. Ravgor, czy Rezigiusz. Marek dołączył jednak do tego pewną okazję - niedawno minęło pięć lat od kiedy regularnie wrzuca na swój kanał przeróżne treści, a najnowszy film jest także dwusetnym jaki możemy na nim oglądać. Od tamtego momentu zmieniło się naprawdę wiele u AdBustera - szczególnie w aspekcie jakości, jaką prezentowały materiały nagrane pięć lat temu, a jak wyglądają wykonane teraz.

YouTuber nazwał najnowszy klip "Spróbuj NIE SKISNĄĆ challenge". Tytuł mówi sam za siebie - AdBuster wybierał z listy takie filmy, które zakładał, że nie będą najwyższych lotów jeśli chodzi o montaż, czy wykonanie. Postanowił chociażby zaprezentować swoim widzom kilka takich, których nie można znaleźć na YouTube, gdyż albo były one tworzone jedynie dla prywatnego grona, albo dlatego, iż z różnych przyczyn zostały ukryte. Niektóre z nich nawet według Marka były żenujące i uznał, że bardzo dobrze zrobił nie ukazując ich szerszej publice, lecz znalazły się także i takie, które poruszają naprawdę ciekawe kwestie. Część z materiałów ukrytych opublikowanych zostało dobrych kilka lat temu, więc nawet sam AdBuster nie pamięta przyczyn zablokowania możliwości ich oglądania. Nagranie jest także odpowiedzią na komentarze ludzi twierdzących, że chcą powrotu "starego, dobrego" AdBustera. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji oglądać opisywanego filmu to zapraszamy poniżej:


My uważamy, że twórca poczynił naprawdę ogromny postęp względem sposobu prowadzenia swojego kanału oraz tego jaki poziom filmów aktualnie prezentuje. Poniżej obejrzycie natomiast wspomniany wyżej materiał Rezigiusza oraz Ravgora!
A Wy co uważacie? Czy AdBuster rozwinął się w dobrym kierunku? Piszcie?


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.