AdBuster w przygotowaniu na kolejną wyprawę!

AdBuster w przygotowaniu na kolejną wyprawę!

Jeśli śledzicie AdBustera to zapewne doskonale wiecie, że jest on zagorzałym motocyklistą. Dowód na to dał chociażby rok temu, kiedy to wybrał się dwukołowcem do Portugalii. Właśnie rozpoczęła się jego kolejna podróż.


Niemal rok minął od wyprawy Marka do Porto. Przejechał wtedy na motocyklu około 6000 tysięcy kilometrów spędzając w trasie kilkanaście dni. Całą wycieczkę oczywiście dokumentował w postaci postów oraz ciekawych filmów.Twórca postanowił nie poprzestać na Portugalii i wyprawić się Junakiem także w odwrotnym kierunku. Tym razem padło na Przylądek Północny, czyli prawie najdalej wysunięty na północ kraniec Europy. Całość ma zająć około dwa tygodnie i być kolejnym niezwykłym doświadczeniem oraz wyzwaniem.

Oczywiście Marek przed wyruszeniem w drogę odpowiednio się przygotował. Zaopatrzył się w nowy namiot, matę oraz śpiwór, a także w całkowicie nowy telefon Htc U12 Plus, który będzie służył mu do nagrywania całego przedsięwzięcia.AdBusterowi oczywiście życzymy powodzenia i wytrwałości w projekcie oraz czekamy na pierwsze materiały z podróży na Nordkapp!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.