AdBuster pokazuje swojego nowego Harleya Davidsona!

AdBuster pokazuje swojego nowego Harleya Davidsona!

Niedawno pisaliśmy o AdBusterze i jego podróży Junakiem do Finlandii i wygląda na to, że to dopiero początek jego motocyklowych przygód. YouTuber pochwalił się bowiem swoim nowym cackiem - Harleyem Davidsonem.


Jak robić unboxingi, to tylko porządne - na przykład takie z Harleyem Davidsonem Iron 1200, wartym około 50 tysięcy złotych. Jednak nie do końca takie jest przesłanie w nowym vlogu AdBustera.

Twórca jadąc odebrać swój wymarzony motocykl, podzielił się z widzami bardzo cennymi przemyśleniami, twierdząc że "kiedyś" jest dzisiaj, a w życiu trzeba być trochę YOLO.Pierwsze wrażenia Marka po kilkudziesięciu kilometrach jazdy motocyklem były świetne i stwierdził on, że przyjemność z jazdy jego Harleyem jest warta każdej wydanej złotówki. Ponadto zdradził on, że być może zrobi serię vlogów z Harleyem w roli głównej na swoim prywatnym kanale.

Gratulujemy twórcy spełnionego życzenia i życzymy szerokości na polskich drogach. Chociaż z Markiem nigdy nie wiadomo, więc lepiej życzyć szerokości na wszystkich drogach świata.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.