AdBuster z oficjalnym stanowiskiem w sprawie zarzutów!

AdBuster z oficjalnym stanowiskiem w sprawie zarzutów!

Od kilku dni internet żyje sprawą gali FAME MMA.  Jedną z historii, która ciągnie się od sobotniego wieczoru, jest ta dotycząca AdBustera. Został on oskarżony przez widzów jak i jego przeciwnika o walkę pod wpływem środków odurzających. Teraz YouTuber postanowił odpowiedzieć na te zarzuty.


Wszystko zaczęło się od wywiadu, który prowadzący gali FAME MMA - Pan Pawłowski, przeprowadził z AdBusterem jeszcze w oktagonie po wygranej walce Marka z Dawidem Ozdobą. YouTuber w pełen emocji sposób odpowiedział na pytania, sprawiając przy tym wrażenie osoby bardzo pobudzonej, zachowującej się inaczej niż zwykle. Po zejściu na backstage wydarzenia, MMAPLtv podeszło do Marka aby przeprowadzić z nim krótki wywiad. Ten niedługo później został opublikowany na ich kanale YouTube. Szybko wzbudził wiele kontrowersji w internecie, przez dość specyficzne zachowanie AdBustera, które podobne było do tego, które miało miejsce przy wywiadzie w oktagonie. Zobaczcie sami:Wczoraj w godzinach wieczornych na kanale YouTube FAME MMA, odbyła się transmisja na żywo, podczas której zostało wystosowane oficjalne stanowisko AdBustera oraz włodarzy gali dotyczące tej sprawy. Marek powiedział, że zachowanie było związane z adrenaliną towarzyszącą walce, a także używaniem odżywek przedtreningowych, które rzecz jasna są dozwolone. Podczas transmisji zostało odczytane oświadczenie FAME MMA podpisane przez pełnomocnika spółki, które rozwiało wszystkie wątpliwości. AdBuster przeszedł bowiem specjalny test na środki odurzające, który pokazał negatywny wynik.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.