Tak AdBuster świętował siódme urodziny kanału!

Tak AdBuster świętował siódme urodziny kanału!

Na początku 2012 Marek Hoffmann wstawił swój pierwszy publiczny film na platformę YouTube. Z okazji siódmych urodzin kanału wyprawione zostało huczne przyjęcie, na które przybyli inni znani twórcy internetowi. 


Kanał AdBuster, pierwotnie bankowo1, miał niewinne początki. Pierwsze opublikowane filmy komentowały w prześmiewczy sposób reklamy telewizyjne, a wszystko w raczej amatorskim charakterze. Mimo to, profil bardzo szybko zdobywał popularność, a materiały rozchodziły się w sposób viralowy i często przodowały na agregatorach treści rozrywkowych pokroju Joe Monstera.


Z czasem zaczęły się pojawiać konfrontacje z prawdziwego zdarzenia. Niejednokrotnie okazywało się, że magia reklamy starała się mydlić oczy konsumentom aż do przesady, co obnażały rzetelnie przygotowane testy. Format testowania produktów i usług zdecydowanie przypadł widowni do gustu. Na chwilę obecną kanał liczy 1,3 mln subskrybentów oraz ponad 200 mln odsłon!
Później było już z górki. Pierwszy milion wyświetleń, pierwsze sto tysięcy subów, pierwsza rozpoznawalność na mieście. Nie było odwrotu. Kto raz wszedł do tej rzeki, chyba musi w niej zostać przynajmniej dekadę. Tak na moje oko. - pisze Marek

7. urodziny kanału obchodzone były w poznańskim lokalu Twelve Cocktails&Co. Na imprezie pojawiło się 50 osób, w tym znane twarze z branży internetowej, m.in. Darek Hoffmann, Piotr Ogiński czy Kamil Popielski (CTSG). Goście, którzy nie mogli się pojawić nagrali film z życzeniami.Życzymy dalszych sukcesów i kolejnych 7 owocnych lat na YouTube!

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu