Adam z kanału

Adam z kanału "Adam i Tata" tłumaczy co tak naprawdę się wydarzyło

W zeszły poniedziałek dotarła do nas wstrząsająca i niezwykle smutna informacja. Zmarł Jacek Bejmert - tata z kanału "Adam i Tata". O wszystkim poinformował nas Adam, który teraz oficjalnie powiedział co się wydarzyło. 


O niespodziewanej śmierci Pana Jacka pisaliśmy w tym miejscu. Jego odejście okazało się wielkim szokiem nie tylko dla najbliższych, ale i dla całej społeczności internetu, która od lat śledziła poczynania pełnego energii i zawsze uśmiechniętego duetu. Z szacunku do tytułowego Taty, nie wypadało zadać pytania, co tak naprawdę się stało. Adam jednak zapowiedział, że już wkrótce postanowi to wyjaśnić.Tak też się stało. Dziś o 19:30 na kanale "Adam i Tata" pojawił się odcinek, w którym Adam wszystko wyjaśnił. Jak powiedział, trzyma się w tym momencie dobrze, mimo wielkiej tragedii, która go dotknęła. Do tego podziękował widzom za ogrom wsparcia jakie otrzymał. Wspomniał też o powodach odejścia Taty, za który odpowiedzialny był problem z alkoholem. Szczegóły śmierci są jednak według Adama na tyle tragiczne, że nie będzie o nich opowiadał. Pełen materiał obejrzycie poniżej:


Po raz kolejny przy tego typu tragedii informujemy, że nie chcemy więcej takich newsów, więc nie musicie zostawiać "lajka".  Raz jeszcze przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia dla Adama i wszystkich bliskich.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.