Naruciak i Adam z MaturaToBzdura.TV z własnym podcastem!

Naruciak i Adam z MaturaToBzdura.TV z własnym podcastem!

Adam i Adam Podcast to nowy projekt dwóch bardzo popularnych polskich YouTuberów! Mowa o Adamie Drzewickim - twórcy kanału MaturaToBzdura.TV oraz Naruciaku. Jak zapowiada się nowy program tego duetu? 


Podcasty to coraz bardziej popularna forma przekazywania treści w internecie. Spora część YouTuberów już jakiś czas temu zdecydowała się na rozpoczęcie przygody właśnie z nimi. Tak swoje podcasty prowadzą już m.in.: Gargamel, Radek Kotarski czy Remigiusz Maciaszek, do którego wkrótce dołączy także ROJO. Teraz do tego grona zaliczyć możemy także Adama z kanału MaturaToBzdura.TV oraz Naruciaka, którzy właśnie wczoraj rozpoczęli cykl swojego autorskiego podcastu - Adam i Adam Podcast.

W pierwszym odcinku został poruszony między innymi temat lądowania na księżycu, nowego filmu Patyka Vegi, a także podróży Adama Drzewickiego na Kubę. Zobaczcie sami!Nowy projekt dostępny jest na nowo utworzonym kanale YouTube, a także na platformie streamingowej Spotify. W obu tych miejscach podcast cieszy się sporym zainteresowaniem. Kanał Adam i Adam Podcast na YouTube śledzi już ponad 70 tysięcy osób, a seria na Spotify szybko znalazła się w TOP50 podcastów w naszym kraju. Nowe odcinki serii będą pojawiały się w każdy wtorek i sobotę o godzinie 18:00. Co sądzicie o projekcie obu Panów?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.