AdBuster rozpoczął wielką wyprawę na motocyklu!

AdBuster rozpoczął wielką wyprawę na motocyklu!

Konfrontacje reklam przeróżnych produktów z rzeczywistością to treści, na których praktycznie od początku opiera się kanał AdBustera. Już niedługo twórca podejmie się kolejnego wyzwania, które tym razem różnić się będzie nieco od tego, co do tej pory mogliśmy u niego oglądać.


W najnowszym odcinku serii "Vlog Wakacyjny", twórca postanowił podzielić się ze swoimi odbiorcami pewnym planem podróżniczym na najbliższy okres czasu. AdBuster wpadł na pomysł, aby porządnie przetestować swój motocykl i wybrać się z nim w kilkunastodniową podróż, podczas której łącznie przejedzie około 6 tysięcy kilometrów. Jej końcowym celem ma być Portugalia, a cała wyprawa podzielona zostanie na pięć odcinków po mniej więcej 600 kilometrów (w jedną stronę). Wszystko to zostanie udokumentowane za pomocą kamery umieszczonej na kierownicy, więc możemy być przygotowani na solidną dawkę materiałów z tej niecodziennej przygody.Do samej wycieczki AdBuster odpowiednio się przygotował. Zaopatrzył się w mieszczący się w kieszeni hamak oraz szybko rozkładający się namiot, aby w przyzwoitych warunkach mógł odpocząć w przerwach od jazdy. Według wyliczeń twórcy, dojazd do miejsca docelowego zająć ma około dwunastu dni - czas ten oczywiście może się wydłużyć, co nie jest już zależne od samego zainteresowanego. Pierwszą aktualizacje znajdziecie poniżej!Mamy nadzieję, że podróż minie bezpiecznie i czekamy na pierwsze materiały!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.