AbstrachujeTV z potrójnym milionem w mediach społecznościowych!

AbstrachujeTV z potrójnym milionem w mediach społecznościowych!

Kanał chłopaków z AbstrachujeTV jest czwarty na liście największych pod względem subskrypcji kanałów w Polsce. Jak się okazuje, pod względem zasięgu w social mediach nie mają sobie równych.


Na swoim prywatnym profilu na Facebooku, Rafał Masny - jeden z twórców kanału AbstrachujeTV - pochwalił się, że są oni pierwszymi w Polsce twórcami, którzy osiągnęli ponad milion subskrypcji na YouTube, obserwujących na Instagramie i like'ów na Facebooku.

Tutaj możecie zobaczyć post Rafała:Twórcy zgromadzili na swoim kanale na YouTube ponad 2,8 mln subskrybentów, ich profil na Instagramie obserwuje trochę ponad milion użytkowników, a stronę na Facebooku polubiło już 1 mln 250 tys. ludzi. Są pierwszymi osobami w Polsce, które zgromadziły takie ilości fanów w trzech różnych portalach społecznościowych.

Blisko osiągnięcia tak dużej ilości fanów w trzech różnych portalach społecznościowych są np. ReZigiusz - brakuje mu 170 tys. obserwujących na Instagramie i Stuu, któremu potrzeba jeszcze 230 tys. polubień na Facebooku. Oznacza to, że wkrótce, również inni twórcy będą mogli pochwalić się takim wynikiem. Zadziwiające jest to, że Sylwester Wardęga, mimo że posiada największy pod względem ilości subskrybentów kanał w Polsce, to na swoim profilu na Instagramie zgromadził "tylko" niewiele ponad pół miliona obserwujących.

Tutaj możecie sprawdzić profile na portalach społecznościowych AbstrachujeTV:

Uzyskanie takich wyników to wielkie osiągnięcie ze strony YouTuberów, czego serdecznie im gratulujemy! Zdecydowanie zapracowali sobie oni na to wielką ilością czasu, jaką wkładają w internetową działalność. Panowie powinni być przykładem prowadzenia profili w mediach społecznościowych dla innych twórców.