Abstrachuje.TV świętuje 5-lecie kanału!

Abstrachuje.TV świętuje 5-lecie kanału!

Czwartego października kanał AbstrachujeTV obchodził piątą rocznicę założenia. Trójka przyjaciół: Czarek, Rafał i Robert od tego czasu nieprzerwanie publikuje na kanale materiały, które rozbawiają do łez miliony internautów. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, czemu zawdzięczają swój sukces i czym jeszcze zajmują się poza ich głównym kanałem, koniecznie przeczytajcie ten artykuł.


Pięć lat intensywnej pracy

Od momentu założenia kanału widać, że jego twórcy wkładają dużo czasu i pieniędzy, aby stale rozwijać swoje produkcje. Przez pięć lat na kanale AbstrachujeTV pojawiło się 186 filmów, co daje średnio trzy filmy na miesiąc. Każdy materiał to wiele godzin tworzenia scenariusza, nagrywania i na koniec montowania. YouTuberzy na tyle się rozwinęli, że mogą pozwolić sobie na profesjonalną ekipę, która zajmuje się produkcją filmów. Mimo tego, trójka założycieli nie zwalnia tempa.

Zobaczcie jak wygląda najstarszy dostępny materiał na ich kanale:Inne produkcje od Abstrachuje.TV

Dzięki wielkiemu sukcesowi głównego kanału, panowie mogą sobie pozwolić na tworzenie nowych projektów. Dzięki temu w listopadzie 2016 roku mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek „Nieprzygotowanych”, w maju 2016 r. został założony kanał „TO JUŻ Jutro” Rafała, a 7 miesięcy temu kanał „Dla Pieniędzy”. Na tych kanałach założyciele Abstrachuje.TV pełnią funkcję producentów i często zdarza się, że występują w odcinkach. To właśnie dzięki nim "Nieprzygotowani" osiągnęli wielki sukces, stając się jednym z najlepszych polskich seriali na YouTube.

Tutaj obejrzycie pierwszy odcinek serialu "Nieprzygotowani", który bardzo szybko zyskał popularność na YouTube:Trochę statystyk

Średni dzienny przyrost subskrypcji na głównym kanale AbstrachujeTV wynosi około 863 nowych widzów. Miesięcznie wynosi natomiast mniej więcej 26 tysięcy osób, a roczny 310 tysięcy subskrybentów. Jeżeli tempo rozwoju tego kanału się utrzyma, to już za niecałe sześć miesięcy przekroczy on próg 3 milionów subskrypcji! Wszystkie filmy na kanale zostały wyświetlone łącznie ponad 740 milionów razy!

Koniecznie zobaczcie odcinek, który przygotowała ekipa AbstrachujeTV  z okazji pięciolecia kanału:Bardzo ciężko osiągnąć tak wielki sukces, ale na szczęście panowie z Abstrachuje.TV dzielą się swoimi radami i pomagają się rozwijać innym kanałom na YouTube.  Dzięki temu możemy liczyć, że w przyszłości będzie więcej twórców, których materiały będą zapewniać widzom dużą dawkę śmiechu i przyjemności. Oglądacie kanał AbstrachujeTV? Jeżeli tak, to który z ich filmów podobał wam się najbardziej?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.