Abstrachuje z trailerem filmu pt.

Abstrachuje z trailerem filmu pt. "YouTuber"!

Abstrachuje postanowili nagrać trailer, który stworzony został na wzór polskiego filmu "Kler" bijącego ostatnimi czasy rekordy popularności. Twórcy postanowili wprowadzić jednak małą zmianę i do fabuły wprowadzili YouTuberów. 


"YOUTUBER - TRAILER FILMU" to materiał, wzorowany na polskim zwiastunie filmu "Kler". W oryginale główną rolę grają jednak księża, a w materiale chłopaków z Abstra zostali oni zastąpieni przez YouTuberów. Hasło użyte w ich najnowszym filmie także nawiązuje do kinowej produkcji - "Nic, co ludzkie, nie jest im obce" zostało zastąpione przez "Nic, co głupie, nie jest im obce". Parodia stworzona została w naprawdę profesjonalny sposób, co sprawiło, że niektórzy widzowie przyznali, że chętnie zobaczyliby pełnometrażowy film nagrany w sposób podobny do trailera.

Jeśli chcecie zobaczyć, czy chłopakom z Abstra udało się stworzyć dobrą parodię trailera w stylu filmu "Kler", to koniecznie zobaczcie ich materiał poniżej:


Jeśli chcecie natomiast porównać oba trailery, zachęcamy do obejrzenia pierwszego z nich. Ile podobieństw znaleźliście?


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.