Abstrachuje wystąpili w telewizyjnej reklamie Plusa

Abstrachuje wystąpili w telewizyjnej reklamie Plusa

Chociaż coraz mniej młodych ludzi ogląda telewizję, to paradoksalnie coraz częściej zaczynają pojawiać się tam gwiazdy internetu. Tym razem to Abstrachuje wystąpią w telewizyjnej reklamie Plusa u boku Szymona Majewskiego.


Oczywiście żadną tajemnicą ani zaskoczeniem nie jest, że Abstrachuje współpracują z Plusem, wielokrotnie mogliśmy bowiem przekonać się o podczas wielu ich produkcji. Jednak świątecznej reklamy telewizyjnej z YouTuberami prawdopodobnie jeszcze nie było.Sprawa jest o tyle ciekawa, że Abstrachuje występują u boku Szymona Majewskiego, jako postacie wykreowane przez nich samych podczas internetowej działalności. Jest więc Rafał Masny w roli Piotera, Czarek Jóźwik jako jego Tate i Robert Pasut jako "Chłop przebrany za babę", czyli ich matka i żona.Świadczy to o tym, że reklama kierowana jest w dużym stopniu do młodszej części publiczności. Jednak rzecz w tym, że internetowi twórcy coraz częściej przemycają swoje kreacje do telewizji, która przecież nie trafia do tak konkretnej grupy odbiorców, jak internet. Jest to więc odrobinę ryzykowne, gdyż nie każdy może odpowiednio zrozumieć zaserwowany żart, ponieważ brakuje mu odpowiedniego kontekstu. Ostatecznie jednak oczywiście warto próbować trafiać do jak najszerszego grona odbiorców.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.