Abstrachuje po raz kolejny parodiuje polskich YouTuberów

Abstrachuje po raz kolejny parodiuje polskich YouTuberów

Kanał AbstrachujeTV zna chyba każdy. Ponad dwa lata temu opublikowali oni jeden z najbardziej popularnych materiałów na ich kanale, a nosił on tytuł "Co mówią: LETSPLAYERZY". Po pierwszej parodii YouTuberów, wczoraj przyszedł czas na kolejny tego typu odcinek!


Zarówno wyświetlenia, oceny jak i komentarze spod ostatniej parodii mówiły jasno, że wszyscy czekają na następny film dotyczący polskich twórców YouTube. Wtedy mogliśmy zobaczyć jak ekipa Abstrachuje wraz z Ajgorem Ignacym czy Człowiekiem Wargą wcielają się m.in. w Remigiusza Maciaszka, JDabrowskiego, Stuu czy reZigiusza. Tym razem bohaterami odcinka zostali głównie vlogerzy, a są to kolejno: Krzysztof Gonciarz, Marcin Malczyński, Blowek, Gargamel, Ahus, Generator Frajdy oraz Martin Stankiewicz. Materiał ten obejrzycie poniżej:Powyższy film zbliża się w znacznym tempie do miliona wyświetleń i jak tak dalej pójdzie, może on za jakiś czas zrównać się z parodią letsplayerów sprzed dwóch lat. Jeśli jeszcze jej nie widzieliście lub po prostu chcecie ją sobie przypomnieć, to obejrzycie ją poniżej.


Co sądzicie o najnowszym odcinku AbstrachujeTV?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.