Abstrachuje produkują nowy serial!

Abstrachuje produkują nowy serial!

Nowy serial od Grupy Abstra jest w fazie początkowej produkcji. Znamy już pierwsze szczegóły! 


Z ogłoszenia zamieszczonego na jednej z grup dowiadujemy się, że najnowsza produkcja Grupy Abstra będzie pokazywała życie w biurze w krzywym zwierciadle. Serial jest na etapie początkowej produkcji, w którym twórcy szukają aktorów do nakreślonych już charakterów.Dowiadujemy się również, że poszukiwani są aktorzy, którzy ukończyli szkołę aktorską. W ogłoszeniu znalazło się 7 postaci ze szczegółowo nakreślonymi charakterami i osobowościami. Wśród nich znajdują się archetypy w postaci Chandlera z "Przyjaciół", Penny i Leonarda z "Teorii Wielkiego Podrywu", Berty "Z Dwóch i Pół" czy Barney'a z "Jak Poznałem Waszą Matkę". Postaci zapowiadają się bardzo barwnie, zwłaszcza że każda z nich ma swój indywidualny charakter.

Pierwowzory postaci, które znajdą się w serialu pozwalają domyślać się, że nowy serial będzie wiele czerpał z najlepszych zagranicznych produkcji. Na myśl od razu narzuca się popularny serial komediowy The Office, którego akcja dzieje się właśnie w biurze. Serial jest tak dobry, że nie pogniewalibyśmy się, gdyby Grupa Abstra się nim zainspirowała. Panowie z Abstrachuje nie muszą jednak już niczego udowadniać i możemy mieć do nich pełne zaufanie. Wygląda na to, że szykuje się kolejny serialowy hit spod ich szyldu. Nie możemy doczekać się premiery!

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.