Abstrachuje z parodią afery Deynn i Majewskiego

Abstrachuje z parodią afery Deynn i Majewskiego

O aferze z udziałem Deynn i Majewskiego słyszał już chyba każdy. Jeśli jednak nie wiecie o co konkretnie chodzi w całej sprawie, koniecznie sprawdźcie nasz artykuł na ten temat. Swoje filmy o całym zajściu nagrało już naprawdę wielu YouTuberów, w mniej lub bardziej poważny sposób odnosząc się do sprawy. Swój materiał postanowili również przygotować AbstrachujeTV, parodiując całą aferę w swoim oryginalnym stylu.


Większość twórców w swoich materiałach podchodziła do sprawy na poważnie. Jednak panowie z Abstra postanowili przedstawić swoje zdanie na ten temat, w zabawny i kreatywny sposób. Całość akcji osadzili na sali sądowej gdzie Deynn wraz z Majewskim pozwali cały świat za "falę nieuzasadnionego hejtu". Jeśli chcecie zobaczyć kto wygrał proces, koniecznie sprawdźcie cały materiał.


W filmie możemy znaleźć wiele symboli oraz zagrań ze strony Abstra, wyrażających poniekąd ich opinię na temat Deynn i Majewskiego. Jeśli wciąż nie wiecie o czym mowa, zwróćcie uwagę na koniec pierwszej mowy Deynn.

Jak zwykle w przypadku Abstra produkcja stoi na bardzo wysokim poziomie, oraz cieszy się pozytywnymi opiniami widzów, mając aż 96% łapek w górę pod filmem. Kolejnym sukcesem materiału jest zdobycie miejsca numer jeden na karcie "na czasie", co zajęło zaledwie kilka godzin od momentu publikacji filmu. Jak sami widzicie do wszystkiego można podejść z przymrużeniem oka. Jeśli wciąż nie widzieliście tego filmu gorąco was do tego zapraszamy.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.