Abstra otworzyli nowy, sportowy kanał

Abstra otworzyli nowy, sportowy kanał

Kilka dni temu zadebiutował nowy kanał spod szyldu Grupy Abstra. Na "ROZMIAR MA ZNACZENIE" ukazywać się mają treści o tematyce sportowej, głównie nastawione na przeróżne wyzwania.


Grupa Abstra nawiązała współpracę z Olimp Sport Nutrition, której owocem jest założony 7 grudnia kanał o nazwie "ROZMIAR MA ZNACZENIE". Jest to pierwszy w historii Abstra projekt sportowy oparty o konkretną markę.

Czego możemy się spodziewać po tym przedsięwzięciu? Każdy z odcinków ma docelowo prowadzić dwójka gospodarzy. Będą mieli do wykonania jedno nieszablonowe, sportowe zadanie, takie jak: najdłuższy zwis na drążku, przebicie pięścią arbuza, czy „spacer farmera”.

Do zadania podejdą dwukrotnie, a ich próby będą oddzielone tygodniowym przygotowaniem pod okiem mentora, czyli eksperta związanego z daną konkurencją sportową. W tę rolę wcielą się zaproszeni goście, w tym także ambasadorzy Olimp Sport Nutrition - Piotr Lisek, Kasia Dziurska, Mariusz Pudzianowski czy Krzysztof Ferenc.

Nie zabraknie rzecz jasna udziału przedstawicieli Abstra oraz osób z nich powiązanymi. Na "ROZMIAR MA ZNACZENIE" pojawiły się już dwa materiały, które znajdziecie powyżej.

 

Co sądzicie o nowym projekcie Abstra? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.