Wystartował nowy kanał produkcji Abstra!

Wystartował nowy kanał produkcji Abstra!

Grupa Abstra nie zwalnia tempa. Światło dzienne ujrzał właśnie kolejny youtubowy kanał ich produkcji o nazwie LYKKE. Jakiego typu materiały będzie można na nim zobaczyć?


LYKKE to kolejny duży kanał wyprodukowany przez chłopaków z Abstra. Jak możemy dowiedzieć się z opisu:
Na kanale poruszane są tematy z szeroko rozumianego pojęcia PSYCHOLOGIA. W odcinkach przekazujemy wiedzę dotyczących ludzkich zachowań, schematów, problemów dzisiejszego świata i chorób psychicznych. Prezentujemy najnowszą wiedzę naukową we współpracy z ekspertami z Uniwersytetu SWPS.

W sieci dostępny jest już zarówno zwiastun nowego kanału jak i pierwszy odcinek, który porusza ważny temat tak pożądanej przez wielu internetowej popularności. Prócz samych prowadzących kanał oraz osób związanych z AbstrachujeTV będzie można zobaczyć w nim także specjalnych gości, których znamy z innych kanałów na YouTube czy nawet z ekranów telewizora. W kilka godzin oba materiały zostały wyświetlone po kilkadziesiąt tysięcy razy, a wiele wskazuje na to, że jest to dopiero początek i z czasem będzie jedynie lepiej. Świadczy o tym chociażby fakt, że pierwszy film na nowym kanale, znalazł się już na karcie "Na Czasie"!

Lista kanałów związanych z AbstrachujeTV zaczyna wyglądać coraz bardziej okazale, a warto przy tym zaznaczyć, że wszystkie mogą pochwalić się naprawdę imponującą ilością stałych widzów. Czy kolejny przyjmie się tak samo dobrze jak poprzednie? O tym z pewnością przekonamy się w przeciągu najbliższych kilku miesięcy.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.