999 odcinek Lekko Stronniczych.

999 odcinek Lekko Stronniczych.

Wczoraj o godzinie 18:00 na YouTubie pojawił się #999 odcinek Lekko Stronniczy (LS)*. Odcinek ten był specyficznym odcinkiem, ponieważ jego tematem byli wyjątkowo oni sami. Był to niestety już przedostatni odcinek LS. Prowadzący, Karol i Włodek zdradzili nam w nim kilka swoich sekretów, np.: w jaki sposób powstawały odcinki, jak często je kręcili i dlaczego Karol czasem zacinał się gdy śpiewał piosenki. Znajdziecie w nim również odpowiedź na pytanie, czy powstanie drugi sezon programu.


Nie dawno na swoim facebookowym profilu, Karol wraz z Włodkiem opublikowali plakat informujący o Wielkim Finale Lekko Stronniczych. Polega on na kameralnej imprezie organizowanej w klubie Chwila (Warszawa). Sto wejściówek można było kupić 22 grudnia w godzinach od 12 do 23 . Później podano informacje, że wszystkie wejściówki zostały wyprzedane. Bilety kosztowały 50 zł a jedna osoba mogła maksymalnie kupić dwa takie bilety. Można powiedzieć, że tradycją chłopaków jest pomaganie innym. Nie inaczej jest z tą imprezą, ponieważ cały dochód z niej zostanie przeznaczony dla WOŚP (5 tyś. zł). Impreza ta nie będzie transmitowana na żywo, ale zostanie zrobiony z niej materiał na #1000 - ostatni odcinek LS.


Wcześniej Włodka i Karola będziemy mogli zobaczyć w odcinku Familiady - również charytatywnym. Wygrana zostanie przeznaczona dla fundacji Rak’n’Roll. Pomimo tego, że teleturniej został już nagrany to będziemy  go mogli obejrzeć dopiero 1 stycznia. Na razie tajemnicą jest jednak to, z kim będą w drużynie oraz kto będzie ich przeciwnikiem.
familiada Zdjęcie z planu Familiady.

Każdy kto wcześniej oglądał LS powinien zobaczyć #999 odcinek. Autorzy podkreślają, że to jeszcze nie czas na łzy i pożegnania. Optymistycznie zachęcają do bycia Lekko Stronniczym do #1000 filmiku. Niestety można zacytować: "tak tak, to znak" że dobiega koniec LS. Koniec LS to koniec pewnego rozdziału polskiego YouTuba. Miejmy nadzieje, że nowe pomysły Karola i Włodka zostaną tak dobrze przyjęte jak 1000 odcinków Lekko Stronniczych oraz ich świetna książka!


* LS był to program prowadzony przez Karola Paciorka i Włodka Markowicza. Były to codziennie vlogi o przeróżnej tematyce. Odcinki te, ukazywały się od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Kręcone były od 5 maja 2011. Od chwili gdy program został założony, jego celem było nakręcenie 1000 odcinków.


Film, o którym mowa w artykule obejrzycie poniżej:

avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu