Kanał Roja ma już 9 lat! Twórca podsumował rok oraz zapowiedział nowe projekty

Kanał Roja ma już 9 lat! Twórca podsumował rok oraz zapowiedział nowe projekty

Dokładnie 25 lipca 2011 roku Rojson opublikował na swoim kanale pierwszy film. Mija już 9 rok od tego wydarzenia, a Patryk na swoim kanale opublikował coroczny materiał jubileuszowi, w którym podsumował 365 dni swojej twórczości oraz zapowiedział nadchodzące projekty. 


Każdy kolejny rok twórczości Roja różni się na tle poprzedniego pod wieloma względami. Pokazuje to, że YouTuber stale szuka nowych pomysłów, aby zadowolić swoich widzów, a nie bazuje jedynie na schematycznych produkcjach. Ostatni rok kanału Rojsona to między innymi PZR z udziałem Człowieka Wargi, Taktyczne Leżakowanie przeprowadzone z Burakiem, charytatywna akcja z Karolem Paciorkiem czy prawdopodobnie najmocniejsza współpraca crossowa twórcy z popularnym raperem Słoniem, która jest początkiem wzajemnej działalności obu panów.

W ramach podsumowania, Patryk zwrócił szczególną uwagę na kontynuację inicjatyw mających na celu łączenie społeczności kanału. Wspomniał o przeprowadzonych akcjach integracyjnych takich jak PZR, dzięki którym powstały realcje na długie lata, a także o dalszym prowadzeniu serii "Mówię co czuję", w której poruszył interesujące kwestie z ważnym przekazem.Wraz z publikacją materiału podsumowującego dziewiąty rok działalności, Patryk postnaowił podzielić się z widzami kilkoma ciekawymi wiadomościami. Pierwszą z nich jest informacja mówiąca o tym, że Rojson już w sierpniu odwiedzi "Złe Miejsce" - poznański pub należący do Słonia, gdzie YouTuber przeprwoadzi spotkanie z fanami, które uzupełnione zostanie o sesję Q&A czy wspólne zdjęcia. W podzięce, Słoń weźmie udział w Paintballu z Rojem, który zostanie ogłoszony zależnie od sytuacji związanej z trwającą pandemią koronawirusa.

Kolejną ważną informacją ogłoszoną w ramach jubileuszu jest fakt, że Rojo rozpoczął pracę nad autorską książką będącą "gamingową wersją Małego Księcia", w której twórca poruszy autobiograficzne kwestie w tym prowadzone projekty.

Na dalsze informacje dotyczące nadchodzących planów Patryka jeszcze trochę musimy poczekać, jednak niewątpliwie kolejny rok na kanale Roja szykuje się przynajmniej równie dobrze jak ten poprzedni, co może napawać jego widzów wielkim optymizem. Gratulacje dla Rojsona i życzymy powodzenia na dalszym etapie działalności na YouTube!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.