7 teledysków z udziałem YouTuberów

7 teledysków z udziałem YouTuberów

Każdy z nas ma swojego ulubionego artystę muzycznego. Bardzo często udostępnia on swoje klipy w internecie i jeśli czasami przyjrzymy się teledyskom bliżej, możemy zobaczyć znajome nam twarze – YouTuberów. Dziś przedstawimy Wam 7 teledysków z gościnnym udziałem YouTuberów.


Na samym początku zaznaczamy, że nie jest to żaden ranking. Kolejność zupełnie losowa.

Listę otwiera piosenka Donatana i Maryli Rodowicz – "Pełnia" wraz z Mamiko, która wcieliła się w rolę Wampira. Z pewnością to nie było proste zadanie, lecz Weronika jest doświadczoną modelką i poradziła sobie perfekcyjnie. Warto też dodać, że klip ma ponad 10 milionów odtworzeń.Druga na liście jest Kayah i utwór "Testosteron" z udziałem Łukasza Jakóbiaka. Było to bardzo dawno temu, zanim na stałe zagościł na YouTubie, trzeba przyznać Łukasz zmienił się nie do poznania . Jego rola może nie była skomplikowana, ale widać było jak dobrze się przy tym bawi. To chyba najważniejsze. Piosenka ma ponad milion wyświetleń, a to bardzo dobry wynik jak na 2009 rok!Trzeci jest znany „śmieszek internetowy” – Ravgor. Wziął on udział w klipie Pawbeats ft. Dwa Sławy - Daj Alkohol.  Rafał wcielił się w ofiarę po imprezie w klubie. Sam YouTuber napisał - "Nigdy jeszcze nie grałem trupa". Teledysk ma już 1 600 000 wyświetleń.Czwarty jest Człowiek Warga (z Dupy), który wraz z Te-Tris'em w utworze "Kopi Luwak" zrobili niezły sztos. Teledysk klimatyczny oraz świetna muzyka! Trzeba przyznać,  Te-Tris ma talent, a Warga znakomicie poradził sobie w nietypowej roli. Ale to nie był pierwszy teledysk, w którym maczał palce zDupy. Brał on również udział w reżyserii teledysku do „Jak  Nie My To Kto” znanego muzyka Mrozu. Jednak człowiek Warga odnajdzie się w każdej roli. Warto dodać też, że raper brał udział w kilku filmikach na kanale Maćka.Pora na piąty wideoklip. Znajduje się na nim nowa piosenka Kleszcz& DiNO- "ILUMINACIsną bzdur" wykonana w magicznym stylu. W teledysku mamy nawiązanie do magii,illuminati oraz iluzji. Lokalnego iluzjonistę gra Magic of Y, swoją drogą, kto by lepiej się to tego nadawał niż prawdziwy „magik”?!Swój udział w teledysku grupy The Cookies mieli również Karolina z kanału StylizacjeTV oraz DG. W bardzo przyjemnym utworze pt. "Kickin" możemy ich zobaczyć kilka razy. Utwór nie rozszedł się tak mocno po sieci jak inne, ale na pewno nie jest od nich gorszy.I dobiegliśmy do końca. Na szczęśliwej siódmej jest Stuu wraz z Thomas'em w piosence „Love song for… (2015). To remaster znanego utworu, który pierwszy raz pojawił się na YouTube w 2007 roku. Kawał czasu… Ale Hit jest międzypokoleniowy. Jako ciekawostkę można dodać, że Thomas to… Wujek Stuarta! Prawdopodobnie to go skłoniło do zagrania tak nietypowej roli.Na samym końcu warto dodać fakt, że niektórzy YouTuberzy nagrali własne utwory z teledyskami, poniżej możecie zobaczyć kilka z nich: Miłosz Zduńczuk


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.