Kolejny wywiad

Kolejny wywiad "7 metrów pod ziemią" podbija YouTube

Niektóre tematy interesują ludzi znacznie bardziej niż inne. Często są to kwestie niewygodne, kontrowersyjne, ale i takie o których być może czasami warto mówić głośno, by poznać  zdanie drugiej strony. Tak też jest w przypadku najnowszego filmu na kanale 7 metrów pod ziemią, który trafił do czołówki filmów na karcie "na czasie" na YouTube.


Kanał 7 metrów pod ziemią prowadzony przez Rafała Gęburę nieco różni się od podobnych kanałów typu talk-show w internecie. W swoich rozmowach dotyka on kwestii czysto społecznych i z tą tematyką związani są w różnym stopniu zaproszeni przez niego goście. Odnaleźć możemy tam rozmowy na tak trudne tematy jak religia, przemoc czy relacje międzyludzkie. Filmy w których mowa jest m.in. o grzechach Kościoła, życiu w sekcie czy poliamorii osiągnęły pułapy kilku milionów wyświetleń. Wiele wskazuje na to, że podobnie będzie i z ostatnim odcinkiem, w którym udział bierze dziewczyna pracująca na tzw. sekskamerkach.Film w parę dni po publikacji obejrzało już niespełna 800 tysięcy osób, a jest na dobrej drodze, by stać się kolejnym rekordem na tym kanale. Przy okazji film znalazł się również na 3 miejscu na karcie "na czasie", a więc bez wątpienia jest to temat, którzy ludzi zainteresował. Rozmowa oczywiście nie należała do najłatwiejszych, jednak prowadzący już ze wcześniejszych wywiadach dał się poznać jako prawdziwy profesjonalista, przez co mogliśmy w przystępny sposób dowiedzieć się jak wygląda od wewnątrz tego typu profesja.

Za pewne to nie ostatni tego typu film na wspomnianym kanale. Istnieje jeszcze przecież ogromna ilość innych kwestii o których aż się prosi by porozmawiano głośno. Niewykluczone, że prędzej czy później, znajdą one tam swoje miejsce.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.