Dziś mija 7 lat od publikacji Wielkiego Mixa YouTube!

Dziś mija 7 lat od publikacji Wielkiego Mixa YouTube!

Dokładnie 28 Lutego 2010 roku, na kanał SooldierPL został wrzucony pierwszy materiał z serii "Wielki Mix YouTube". Zapewne większość starszych widzów doskonale wie o czym mowa, jednakże Ci młodsi mogą nie znać fenomenu i popularności tych filmów sprzed kilku, dobrych lat.


Wielki Mix YouTube to swego czasu najpopularniejszy filmik w polskiej sieci, który trafił do milionów widzów. Twórca w zabawny sposób przerabiał wiele scen z filmów, reklam, seriali, czy internetowych produkcji. Pomimo dość słabej jakości video oraz amatorskich rozwiązań w montażu, filmy zyskały wielką rzeszę zwolenników. Zapewne część z Was pamięta, jak wraz ze znajomymi oglądaliście je w szkole, czy domowym zaciszu i śmialiście się do łez z niektórych przeróbek.

Łącznie wszystkie części Wielkiego Mixu YouTube zostały obejrzane ponad 19 mln razy, co przez siedem lat daje wynik około 7500 wyświetleń dziennie. Sukcesem produkcji jest zapewne moment, w którym trafiły na ekrany naszych urządzeń oraz gdy mnóstwo innych internautów zaczęło inspirować się, co zapoczątkowało powstanie masy materiałów podobnych, mających na celu rozbawienie widzów.

Jeśli pamiętacie stary, dobry, Wielki Mix YouTube, podzielcie się z nami jakie emocje towarzyszyły Wam podczas oglądania a Ci, którzy nie mieli z nim do czynienia, dajcie znać po obejrzeniu. Przypominają się Wam czasy ze szkolnej ławki?


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl