5 zagranicznych kanałów, które szczególnie warto poznać

5 zagranicznych kanałów, które szczególnie warto poznać

Większość z nas w zakładce "subskrypcje" ma głównie polskie kanały.  Niestety dość rzadko sięgamy po zagraniczne materiały. Chociaż wielu twórców spoza granic naszego kraju prezentuje filmy które stoją na bardzo wysokim poziomie, to wciąż nie dotarli oni do sporej części polskiej społeczności youtoube'a. W dzisiejszym zestawieniu przedstawimy wam 5 zagranicznych kanałów wartych uwagi!


1. Brave WildernessKanał ten ma nieco ponad cztery lata i subskrybuje go już ponad osiem milionów osób, a wszystkie filmy zostały obejrzane ponad 1 400 000 000 razy. W Polsce jednak mało kto o nim słyszał. Jest on poświęcony zwierzętom, w szczególności tym jadowitym i niebezpiecznym dla człowieka. Główny prowadzący- Coyote Peterson w bardzo ciekawy sposób opowiada o nich oraz często na własnym przykładzie pokazuje również jak bardzo bolesne mogą być ich ukąszenia. Na jego kanale można również znaleźć mniej drastyczne materiały, w których prezentuje wybrane gatunki. Poniżej znajduje się odcinek w którym włożył rękę do pojemnika pełnego pijawek.  Nie dla osób o słabych nerwach!Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.