5 Sposobów Na... z nowym tematycznym kanałem

5 Sposobów Na... z nowym tematycznym kanałem

Panowie z 5 Sposobów Na... znani są nie tylko ze smykałki do majsterkowania i zamiłowania do bejcy, ale także ze swoich kulinarnych podróży i umiejętności. Ich nowy kanał dostarczy nam właśnie tych drugich wrażeń.


Pobite Gary to kanał, na którym prowadzący 5 Sposobów Na... będą prezentować wszelkiej maści przepisy kulinarne. Twórcy zauważyli, że dużą i niesłabnącą popularnością na ich głównym kanale cieszą się odcinki o tematyce kulinarnej, dlatego postanowili rozszerzyć swoją działalność.

Oczywiście nie będzie to zwykły kanał kulinarny. Można bowiem spodziewać się wszystkiego, co znamy z 5 Sposobów Na... i zapewne jeszcze więcej. Najlepiej chyba oddaje to podtytuł kanału, czyli kuchnia z przymrużeniem języka.Panowie zapowiadają, że będą pojawiać się dwa nowe odcinki tygodniowo z czterema nowymi formatami. Będą to: "Party nie na żarty" z przekąskami na imprezę, "Dzień za 10 złotych", który pomoże przeżyć za niewielkie pieniądze oraz "Znane i lubiane" z przepisami na produkty... znane i lubiane. O czwartym formacie nie wiemy jeszcze zbyt wiele, poza tym, że Dr Baton z Kliniki Smaku będzie wykonywał operacje na ulubionych potrawach.

Ostatnią, ale nie mniej ważną informacją jest ta, że wszystkie przychody z reklam Google AdSense będą przekazane na głodujące dzieci dla Fundacji Pajacyk.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.