5 muzycznych kanałów z

5 muzycznych kanałów z "jajem" na YouTube!

Większość osób gdy usłyszy muzyka ma na myśli swojego ulubionego twórcę, „gwiazdę” śpiewającego do mikrofonu. My dziś przedstawimy Wam kilka kanałów na YouTube z „jajem” które pokażą Wam, że muzyka nie musi być tylko poważna i  z każdego kawałku muzycznego można zrobić coś tak zabawnego i przy tym chwytliwego ,że będzie ci to chodziło po głowię, przez dłuuuugi czas.


1


Pierwszy na celowniku ląduje Letni Chamski Podryw czyli dwójka przezabawnych gości: Maciej "Canton" Piotrowski  oraz Anton Antonkiewicz. Chłopacy są pozytywnie zakręceni oraz robią świetną robotę. Zaczynali od piosenki o „Brudnym dres'ie” po piosenkę o „Hondzie”, „Wiggrach”, „AZS” aż po ich wielki HIT pt. „Pomidorowa". Jedna z ich piosenek: 

2


Następny jest Chwytak, który również niejednokrotnie pokazał nam, że z kartonem na głowię można śpiewać. Wojciech Marian „Chwytak” współpracuje z DJ'em Wiktorem. W skład ich przebojów wchodzą: „Zajebały żule mi”, „Wjebie jej?” oraz świeży utwór „ Mr.Cookie ft. Chwytak, Mieszany ­  "OTWIERAM WINO Z BABCIĄ GRAŻYNĄ": 

3


Pora na „Na Pełnej”, którzy są aktywni jak mało który muzyczny artysta. Na YouTube są od 2013 roku ale dopiero teraz zaczęli robić bardzo dobre wyniki pod względem wyświetleń na subskrypcję. Kanał należy do duetu młodych artystów: Jana Frączka oraz Adama Strycharczuka. W ich muzyczną listę między innymi wchodzą: „Brzuch Duży”, ”Salon urody”, ”Dla zachodnich szmat czy ”Szedłem po kebaba”: 

4


Teraz wraz z dzwonami kościelnymi pojawia się „Grupa Kamerowani”. Sami piszą o sobie, że są „grupą pasjonatów pod przewodnictwem pomysłodawcy i ojca projektu, Arkadiusza Pawłowskiego (...)”. Kanał ten poświęcony jest głównie muzyce oraz „skeczom” = jak przystało na kabareciarzy. Ich muzycznymi utworami są: „On daje mannę” oraz „Nakarm mnie”: 

5


I na zakończenie przyjemnym akcentem żegna nas G.F. Darwin i mimo tego, że są grupą filmową pokazali nam ostatnio, że „Pan Jezus zawsze chciał orką być”: 

Jeśli chcecie przeczytać więcej o sukcesie "Pomidorowej", kliknijcie tutaj. Jeśli natomiast chcecie dowiedzieć się więcej o utworze "Otwieram wino z babcią grażyną" kliknijcie tutaj.

 

Miłosz Zduńczuk