5 lat, które zmieniły Blowka!

5 lat, które zmieniły Blowka!

Blowek to YouTuber, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest on trzecim najpopularniejszym gamerem w Polsce. Posiada 1 750 000 subskrypcji, a na jego koncie jest ponad 800 filmów, które obejrzano do tej pory łącznie ponad 322 miliony razy.


13 kwietnia 2011 roku do serwisu YouTube dołączył nowy kanał - minecraftblow. Był to drugi kanał Karola. Powstał on tylko po to, żeby wrzucać na niego właśnie Minecrafta. Obecnie nowe odcinki nie są nagrywane z tej gry, ponieważ kanał się rozrósł do tak dużych rozmiarów, więc YouTuber zdecydował na tworzenie różnych materiałów aby zadowolić swoich widzów. Karol miło wspomina czasy gdy nagrywał Minecrafta i jak sam mówi, nie wstydzi się tego, że zyskał popularność dzięki tej grze. Zapowiada, że w przyszłości pojawią się nowe odcinki z kwadratowego świata.


Blowek zastanawiał się dlaczego akurat to on zyskał tak wielką popularność. Doszedł do wniosku, że trafił na odpowiedni moment, kiedy zaczął nagrywać filmiki - YouTube dopiero zyskiwał popularność w naszym kraju oraz nie było jeszcze zbyt dużej ilości innych twórców. Kolejnym powodem sukcesu, jest jego naturalność. Karol chce być sobą na odcinkach, tworzy je od serca i specjalnie dla swoich widzów. Nie żałuje, że założył kanał na YouTube. Ta praca jest dla niego niesamowita. Internet pozwolił mu nawiązać wiele realnych przyjaźni oraz dzięki niemu poznał swoją dziewczynę, Olę.


Karol przez ten czas nagrał wiele różnych filmów, serii oraz vlogów. Postanowił podzielić się z widzami dziewięcioma materiałami, które najbardziej zapadły mu w pamięci. Opowiada o nich w swoim najnowszym odcinku, w którym także dziękuje wszystkim widzom za wspólnie spędzone ostatnie 5 lat na jego kanale. Koniecznie obejrzyjcie odcinek poniżej.[yop_poll id="16"]


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu