5 gier od widzów dla YouTuberów

5 gier od widzów dla YouTuberów

Wiemy nie od dziś, że YouTuberzy nie istnieliby bez swoich widzów. Część z nich to bardzo utalentowane osoby, starające się umilić czas swojemu ulubionemu twórcy tworząc własną grę. Część z nich poświęcona jest nawet samej twórczości YouTubera. Dziś przedstawimy Wam pięć fanowskich gier od widzów.5


The Undying Plague


Rojo FanGames

Gra, która trafiła na Steam Greenlight a teraz można ją zakupić na Steamie za cenę 2,99€ . Choć została skierowana dla Roja w RojoFanGames została promowana przez Gimpera czy Rock'a. Wciągający Indyk, „zabijacz czasu”, lecz niestety szybko się nudzi. Twórcy stale starają się udoskonalać grę. Czekamy na kolejne update'y!


Twórca: Pixel Theory Games4


RICH ZONE DEFENCE (THE GAME)


Rich Zone Deffence

Kolejna gra związana z Rojem, lecz nie jest on w niej sam. Produkcja ta poświęcona jest ekipie RichZone, gdzie możemy rozegrać typowego Tower Defense'a. Musimy obronić siedzibę RichZone przed zbanowanymi Hajsownikami. Rozbudowany proces ulepszania mapy, zabawne easter eggi, ciekawe nawiązania, wiele poziomów trudności oraz wciągający gameplay. Niestety jak na Tower Defense przystało, gra nudzi się po kilku godzinach dobrej rozgrywki. Tak czy inaczej, warto ją pobrać!


Twórca: Curiosit3


 YOUTUBERY THE GAME


YouTubery


To jedna z lepszych Fanowskich Gier w które mieliśmy okazję zagrać. Dobre sterowanie, rozbudowana fabuła, masa easter eggów, kilka grywalnych, niepowtarzalnych postaci, z której każda posiada oddzielny atrybut, nawiązania do świata YouTube'a, Czego więcej można oczekiwać od gry poświęconej polskiemu YouTube? Jedyne do czego można się przyczepić to grafika, lecz pamiętajmy, że robiła to jedna osoba.


Twórca: TheKruk6662


TubeTyccon


Tube Tycoon


Przedostatnią grą w naszym zestawieniu jest TubeTyccon. Gra symulująca karierę na YouTube! Podbiła serca wielu twórców, wciągająca z wieloma opcjami rozwoju postaci. Jedna z lepszych gier stworzona przez Fanów YouTuba. Dzięki integracji z graczami tej gry ciągle jest rozbudowywana, bugi są naprawiane, a nowe opcje dodawane są w zawrotnym tempie. Ta gra naprawdę ma potencjał!


Twórca:Maciej „Bionicl” Maj1


Gimper Simulator 2


82164-bmbcsbaf


Na pierwszym miejscu jest druga część symulatora Gimpera! Świeża gra z wielkim potencjałem. Mateusz Musiałowicz tworzył wiele gier dla Gimpera, lecz ta wygrywa wszystko! Ciekawa fabuła, easter eggi, nawiązania do świata YouTube, nieprzewidywalna, wciągająca, rozbudowana, trudna! Tych przymiotników jest naprawdę wiele, lecz tylko jeden najlepiej odzwierciedli tytuł Gimper Simulator 2, najlepsza! Czekamy na inne produkcje studia Russian Doge. Mamy nadzieję, że pobiją Symulator Gimpera 2, co będzie bardzo trudne.


Twórca: Russian Doge
BONUS


RockaAlone2k w grze!


Znane polskie studio - 11 bit, umieściło  YouTubera, Rocka  w popularnej grze This War of Mine! Kto by nie chciał pojawić się w takiej grze? Remigiusz Maciaszek dostąpił tego zaszczytu:
Miłosz Zduńczuk