Influencerzy wspierają akcję #4Fpomaga - inicjatywę na rzecz walki z koronawirusem

Influencerzy wspierają akcję #4Fpomaga - inicjatywę na rzecz walki z koronawirusem

Obecna sytuacja dotycząca pandemii koronawirusa COVID-19 powoduje, że coraz więcej szpitali potrzebuje realnego wsparcia finansowego, a także zaopatrzeniowego. Na pomoc wychodzą popularne marki, a także twórcy YouTube. Tym razem siły zostały połączone, a polscy influencerzy wraz z 4F promują szczytną akcję #4Fpomaga


Na czym polega inicjatywa? Marka 4F stworzyła koszulkę "cegiełkę", z której 100% zysku ze sprzedaży przekazuje na rzecz walki z koronawirusem. Akcja została opatrzona hashtagiem #4Fpomaga, w ramach którego, firma dodatkowo przeznacza 20% z obrotu sklepu internetowego na wsparcie polskich placówek medycznych.

Jakby pozytywnych informacji było mało, 4F zaangażowało się także w produkcję odzieży ochronnej dla personelu medycznego, a dodatkowo zachęca do pozostania w domach, poprzez darmowe treningi online z ambasadorami i trenerami 4F. Tymczasem, na mediach społecznościowych polskich influencerów, możemy znaleźć kolejne posty promujące całą inicjatywę. W akcję zaangażowali się już tacy YouTuberzy jak Vertez, LJay, Da Mian czy TurboSztos, ale także popularni TikTokerzy, w tym: Pasofix, Katka, Kasia & Ania czy karola_lna. Lista twórców jest jednak znacznie dłuższa, a każdego dnia do inicjatywy dołączają kolejne znane osoby z internetowego świata.

 

W obliczu obecnego zagrożenia, wsparcie może okazać się najważniejsze! Dlatego i was zachęcamy do dołączenia do akcji, która niesie ze sobą pomoc ważną dla każdego z nas w tym trudnym momencie. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem koszulki, kliknijcie tutaj.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.