41 gala KSW podbija kartę

41 gala KSW podbija kartę "Na Czasie" - zobaczcie to zdjęcie!

23 grudnia w Katowicach odbyła się 41 gala KSW. Swoje umiejętności zaprezentowali tam między innymi Borys Mańkowski, Popek Monster i Tomasz Oświeciński. Walka pomiędzy dwoma ostatnimi panami wywołała ogromne zamieszanie w internecie. Głośno jest o niej na każdej grupie, gdzie gromadzi się młodzież, jak również na YouTube, co widać po karcie "Na Czasie", na której znajduje się wiele filmów dotyczących tej walki.


Obecnie na karcie "Na czasie", która składa się z 50 najpopularniejszych w ostatnim czasie filmów, 17 materiałów dotyczy gali KSW. Od dawna nie zdarzyło się, aby lista zawierała tak wiele pozycji na jeden temat. Świadczy to zdecydowanie o ogromnej popularności gali. Nie jest to jednak powód do radości, ponieważ monotematyczna karta "Na czasie" nie wpływa pozytywnie na rozwój YouTube, gdyż zabiera miejsce innym twórcom. Warto zauważyć, że filmy z gali przebiły swoją popularnością nawet materiały o świętach Bożego Narodzenia, które jak się zdaje - powinny w tym okresie znajdować się w czołówce tej listy.

Poniżej możecie zobaczyć, jak obecnie wygląda pierwsze 12 miejsc karty "Na Czasie":Pomimo faktu, że transmisja 41 gali KSW była płatna, w internecie (w tym na YouTube) znaleźć można było wiele nielegalnych transmisji. Niestety, próba zdobycia popularności na publicznym udostępnieniu gali może mieć poważne skutki dla osób, które tego dokonały. Poza odebraniem możliwości streamowania na YouTube kara może być znacznie wyższa - nawet grzywna, czy pozbawienie wolności. Transmisji były setki, a większość z nich jest regularnie usuwana z serwisu.

W tym momencie cała widownia YouTube śmieje się z Popka, czyli "króla", którego sama stworzyła. O wielkiej porażce muzyka powstaje wiele memów, czy przeróbek wideo. Jak tłumaczy "król Albanii" - już od jakiegoś czasu czuł niepokojące objawy i wiedział, że coś z nim jest nie tak, lecz nie mógł tego ujawnić przed walką. Trudno powiedzieć, czy jest to tylko próba usprawiedliwienia się, czy rzeczywiście tak było.

Tak wyglądał Popek po swojej walce:


Popularność gali powoli zaczyna spadać, co oznacza, że wiele miejsc z karty "Na Czasie" wkrótce się zwolni. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że listę zapełnią materiały i przeróbki z siostrami Godlewskimi, którym sukcesywnie przybywa "fanów" i już można śmiało nazwać je pod tym względem następczyniami braci Golec. Mamy nadzieję jednak, że na karcie pozostanie kilka miejsc dla innych twórców, dla których jest to szansa na zdobycie popularności i rozwój kanału.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl