ROJO ogłasza 39 edycję PZR z gościnnym udziałem Słonia

ROJO ogłasza 39 edycję PZR z gościnnym udziałem Słonia

Patryk "Rojo" Rojewski podzielił się dziś ze swoimi widzami świetną wiadomością. YouTuber na kanale opublikował oficjalne zaproszenie na 39 edycję Paintballa z Rojem, który wraca po blisko rocznej przerwie! Gościem specjalnym eventu będzie znany raper Słoń. 


Nadchodzący PZR odbędzie się już 7 listopada w Uniejowie (40km od Łodzi). Gościem wydarzenia będzie raper Słoń. Zaproszenie artysty to efekt współpracy obu Panów, która rozpoczęła w ramach nagłośnienia produkcji Słonia - gry rpg pod nazwą "M.E.A.T.".  Raper jakiś czas temu zaprosił Rojsona do swojego pubu - "Złego miejsca" w Poznaniu, natomiast teraz YouTuber postanowił się zrewanżować, zapraszając artystę na integracyjną inicjatywę, z której słynie.

Na uczestników jednodniowego wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji, które zapewnią organizatorzy zarówno na polu jak i poza nim. Liczne upominki, fanty oraz nagrody dla właściwie wszystkich uczestników wydarzenia to już coś, do czego przyzwyczaił nas Rojson w ramach PZR'a.

Oficjalnie zaproszenie Roja oraz Słonia możecie obejrzeć na materiale poniżej:Miło nam także poinformować, że ponownie objęliśmy patronatem medialnym wydarzenie, jakim jest Paintball z Rojem. O 39 edycji eventu będziecie mieli okazję przeczytać na naszej stronie jeszcze nie jeden raz. Zachęcamy was do wzięcia udziału w inicjatywie Patryka oraz odwiedzenie jej oficjalnej strony internetowej, na której może przejść do rejestracji. Pamiętajcie, liczba miejsc jest ograniczona!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.