ROJO ogłasza 39 edycję PZR z gościnnym udziałem Słonia

ROJO ogłasza 39 edycję PZR z gościnnym udziałem Słonia

Patryk "Rojo" Rojewski podzielił się dziś ze swoimi widzami świetną wiadomością. YouTuber na kanale opublikował oficjalne zaproszenie na 39 edycję Paintballa z Rojem, który wraca po blisko rocznej przerwie! Gościem specjalnym eventu będzie znany raper Słoń. 


Nadchodzący PZR odbędzie się już 7 listopada w Uniejowie (40km od Łodzi). Gościem wydarzenia będzie raper Słoń. Zaproszenie artysty to efekt współpracy obu Panów, która rozpoczęła w ramach nagłośnienia produkcji Słonia - gry rpg pod nazwą "M.E.A.T.".  Raper jakiś czas temu zaprosił Rojsona do swojego pubu - "Złego miejsca" w Poznaniu, natomiast teraz YouTuber postanowił się zrewanżować, zapraszając artystę na integracyjną inicjatywę, z której słynie.

Na uczestników jednodniowego wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji, które zapewnią organizatorzy zarówno na polu jak i poza nim. Liczne upominki, fanty oraz nagrody dla właściwie wszystkich uczestników wydarzenia to już coś, do czego przyzwyczaił nas Rojson w ramach PZR'a.

Oficjalnie zaproszenie Roja oraz Słonia możecie obejrzeć na materiale poniżej:Miło nam także poinformować, że ponownie objęliśmy patronatem medialnym wydarzenie, jakim jest Paintball z Rojem. O 39 edycji eventu będziecie mieli okazję przeczytać na naszej stronie jeszcze nie jeden raz. Zachęcamy was do wzięcia udziału w inicjatywie Patryka oraz odwiedzenie jej oficjalnej strony internetowej, na której może przejść do rejestracji. Pamiętajcie, liczba miejsc jest ograniczona!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.