Teaser pierwszego polskiego serialu Netfliksa już jest!

Teaser pierwszego polskiego serialu Netfliksa już jest!

Nadchodzą bardzo dobre czasy dla wszystkich fanów Netfliksa i polskiego kina. W produkcji znajduje się bowiem Wiedźmin, na którego wszyscy czekają z wielkim zniecierpliwieniem, a już za niecałe dwa miesiące premierę będzie miał pierwszy polski serial 1983.


Wbrew temu, co niektórzy internauci sądzą, 1983 nie jest prequelem do książki Georgea Orwella Rok 1984. Jest to bowiem opowieść o alternatywnej rzeczywistości, w której zimna wojna się nie skończyła, a Polska nie wyszła z Układu Warszawskiego. W sieci pojawił się właśnie pierwszy teaser produkcji:8-odcinkowy serial pojawi się w Netliksie już 30 listopada. Na tę chwilę znamy już większość obsady serialu, w której znajdują się m.in.: Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Michalina Olszańska, Andrzej Chyra, Zofia Wichłacz, Edyta Olszówka, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Wach czy Ewa Błaszczyk. Za reżyserię odpowiedzialni będą natomiast: Agnieszka Holland, Kasia Adamik, Olga Chajdas i Agnieszka Smoczyńska.

Co ciekawe serial jest nagrywany w języku polskim, ale dostępny będzie także dubbing w języku angielskim, jak to w produkcjach Netliksa bywa, o czym można się przekonać w anglojęzycznej wersji teaseru.Zapowiedź wygląda naprawdę interesująco i liczymy na to, że produkcja będzie trzymała wysoki poziom, przez co będziemy mogli oglądać na platformie więcej polskich seriali i filmów.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.