1001 odcinek LS - I co teraz?

1001 odcinek LS - I co teraz?

Wczoraj (04.02) na kanale Lekko Stronniczych pojawił się przez wielu wyczekiwany 1001 odcinek. Był to vlog informacyjny, w którym dowiedzieliśmy się, co Karol i Włodek zamierzają robić w przyszłości.


Karol będzie wrzucał filmy na kanał, który w przyszłości zmieni swoją nazwę (na nazwę nowego programu). Nie zdradził o czym on jednak będzie.


Włodek zamierza natomiast zrobić większą rzecz, która wymaga "troszkę więcej planowania". To właśnie dlatego projekt w internecie znajdzie się dopiero w okolicach połowy 2015 roku. Wszyscy są ciekawi co to takiego będzie.


Z odcinka można się również domyślać, że Karol i Włodek nie będą razem współtworzyć swoich programów. Przed nowymi filmikami na kanale można spodziewać się relacji z wyjazdu do Londynu w ramach projektu #lumiamusic (artykuł o projekcie znajdziecie klikając tutaj). Jest on na razie w trakcie montażu.


1001 odcinek obejrzycie poniżej. W 4:03 minucie, przez dosłownie ułamek sekundy, możecie zobaczyć grafikę być może zwiastującą nowy program Karola.Dla ułatwienia zdjęcie z 4:03 wrzucamy poniżej:


karol


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu