100 milionów wyświetleń na Twitchu Izaka!

100 milionów wyświetleń na Twitchu Izaka!

Jeden z najpopularniejszych streamerów i YouTuberów w Polsce, czyli Izak, właśnie wczoraj przekroczył próg stu milionów wyświetleń na swoim kanale w serwisie Twitch. Piotrek stale przyczynia się do rozwoju E-sportu w Polsce i na chwilę obecną świetnie mu to wychodzi. Nic dziwnego, że zainteresowanie jego twórczością jest tak ogromne!


Właśnie wczoraj, podczas transmisji ze spotkań polskich drużyn w zamkniętym turnieju kwalifikacyjnym do Minora, kanał Izaka na Twitchu zdobył 100 milionów wyświetleń. Jest to naprawdę spore osiągnięcie, które przez samego Piotrka zostanie oczywiście w odpowiedni sposób uczone. Streamer zapowiedział, że myśli o 24-godzinnej transmisji, na której jak zawsze zdobyć będzie można interesujące nagrody.Izak na Twitchu działa od października 2012 roku. Od tego czasu udało mu się zdobyć ponad 880 tysięcy obserwujących, co w światowym rankingu daje mu 46 miejsce. Jeśli chodzi natomiast o wyświetlenia, to Izak zajmuje 48 miejsce na świecie. Izak nie ma konkurencji w Polsce, a obydwa wyniki są najlepszymi w naszym kraju. Najwyższa liczba oglądających stream Izaka w jednym momencie to 104 tysiące, a wynik ten jest 51 wynikiem na całym świecie.

Tak prezentuje się przyrost obserwatorów oraz wyświetleń kanału w ciągu ostatnich dni:W kwestii gier bezkonkurencyjnie wypada Counter Strike: Global Offensive, czyli produkcja najczęściej wybierana przez Izaka, co dla osób oglądających Izaka jest rzeczą oczywistą. Streamer często wybiera także H1Z1 oraz PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS.

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.